Kitpro A34/100-A2 Stripspijkers 34° D-kop 50-100mm
688,49incl. BTW
569,-excl. BTW
688,49incl. BTW
569,-excl. BTW
De Kitpro A34/100-A2 stripspijkers is efficiënt en tijdbesparend voor bevestigingswerkzaamheden. De "A34" duidt op het schuine magazijn van 34°, wat een voordeel is omdat het een brede reeks spijkers kan verwerken met verschillende lengtes, zoals 50-100mm. Dankzij de instelbare diepte kun je de inslagnauwkeurigheid aanpassen. De spijkers zelf zijn speciaal ontworpen om een sterke en betrouwbare verbinding te garanderen.

688,49incl. BTW
569,-excl. BTW
Particuliere afnemers hebben 2 jaar fabrieksgarantie. Professionele 1 jaar.
| Tacker geschikt voor | Gevelbeplating , Panlatten , Hout , Multiplex |
|---|---|
| Accuplatform | Geen accuplatform |
| Ewaste | Nee |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar , 2 jaar |
| Werkdruk | 5-8bar |
| Lengte nagels | 50-100mm |
| Magazijncapaciteit | 90 |
| Afmetingen | 507x154x373mm |
| Gewicht | 3,8kg |
| Behuizing | Metaal |
| EAN code | 5420001905206 |