Kitpro stripspijkers 34° met D-kop RVS 2,9X57mm geringd 3.300st.
177,28incl. BTW
146,51excl. BTW
177,28incl. BTW
146,51excl. BTW
Stripspijkers 34° zijn spijkers die op een strip zijn gezet en onder een hoek van 34 graden in een spijkerpistool worden geladen, bedoeld voor zware houtverbindingen zoals bij houtskeletbouw en dakconstructies, waarbij ze een krachtige en precieze bevestiging bieden. Ze hebben een D-kop, zijn dikker dan andere nagels en worden gebruikt met 34° spijkerpistolen (tackers) voor ruwbouw.

177,28incl. BTW
146,51excl. BTW
| Diameter: | 2,9mm |
|---|---|
| Lengte: | 57mm |
| Basismateriaal: | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht: | Geringd |
| Verpakkingsinhoud: | 3.300st. |
| Diameter | 2.9 mm |
|---|---|
| Lengte | 57mm |
| Basismateriaal | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht | Geringd |
| Verpakkingsinhoud | 3.300st. |
| EAN code | 5420001920001 |