Kitpro rechte geharde brads 15Ga gegalvaniseerd 1,8X50mm 1.500st.
31,70incl. BTW
26,20excl. BTW
31,70incl. BTW
26,20excl. BTW
Rechte brads zijn dunne , koploze of klein-kop spijkers (afwerknagels) voor tackers, gebruikt voor onzichtbare bevestiging bij afwerking zoals plinten en lijsten, met een rechte vorm voor tackers en een mooie, discrete afwerking.

31,70incl. BTW
26,20excl. BTW
| Diameter: | 1,8mm |
|---|---|
| Lengte: | 50mm |
| Basismateriaal: | Gehard gegalvaniseerd staal |
| Uitvoering schacht: | Glad |
| Verpakkingsinhoud: | 1.500st. |
| Diameter | 1.8 mm |
|---|---|
| Lengte | 50mm |
| Basismateriaal | Gehard gegalvaniseerd staal |
| Uitvoering schacht | Glad |
| Verpakkingsinhoud | 1.500st. |
| EAN code | 5420001902052 |