Genermore TH7502E aggregaat 7,5kVa (Honda motor)
2.902,79incl. BTW
2.399,-excl. BTW
2.902,79incl. BTW
2.399,-excl. BTW
Genermore TH7502E aggregaat 7,5kVa (Honda motor) is een aggregaat met 7.0kVa vermogen.
Het aggregaat heeft een stevig frame, speciaal voor het werk in bouw/ infrastructuur. En is voorzien van een Honda motor.
Het aggregaat wordt elektrisch gestart.

2.902,79incl. BTW
2.399,-excl. BTW
Genermore TH7502E aggregaat 7,5kVa (Honda motor) is een aggregaat met 7.0kVa vermogen.
Het aggregaat heeft een stevig frame, speciaal voor het werk in bouw/ infrastructuur. En is voorzien van een Honda motor.
Het aggregaat wordt elektrisch gestart.
Particuliere afnemers hebben 2 jaar fabrieksgarantie. Professionele 1 jaar.
| Toepassing aggregaat | Bouw/Infra , Noodstroom |
|---|---|
| Vermogen kVA | 7,5kVa , 7,5kVa |
| Maximum afgegeven vermogen AC | 6500W |
| Maximum afgegeven vermogen AC | 6500W |
| Continu vermogen AC | 6000W |
| Continu vermogen AC | 6000W |
| Spanning | 1x230V |
| Type brandstof | Benzine , Aspen |
| Brandstof consumptie (liter per uur) | 2,0 – 3,5 liter per uur |
| Toepassing aggregaat | Noodstroom , Bouw/Infra |
| Geluidsniveau (LwA) | 97 LWA |
| Gemiddelde draaiduur | 2,5u |
| Startmethode | Trekmechanisme , Elektrisch |
| Startsysteem | Manuele + elektrische start |
| Mobiel of stationair | Stationair |
| Contactdozen | 1 x Schuko 16A + 1 x CEE 32A 4-polig |
| Gemiddelde draaiduur | 2,5u |
| Motortype | Honda GX390 11,7pk 4T OHV , Honda GX390 11,7pk 4T OHV |
| Geluidsniveau (dBA) | Normaal |
| Geluidsniveau (LwA) | 97 LWA |
| Tankinhoud (L) | 6,5L , 6,5L |
| Gewicht | 76kg |
| Afmetingen | 770x570x590mm |
| Kwaliteit | Professioneel |
| Merk | Genermore |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar , 1 jaar |
| EAN code | 5420001925082 |
| Ewaste | Ja |