Kitpro nieten 90-serie 40mm RVS 5000 stuks
146,97incl. BTW
121,46excl. BTW
146,97incl. BTW
121,46excl. BTW
Kitpro nieten zijn hoogwaardige, professionele nietjes van het merk Kitpro (een merk van Basso) die worden gebruikt in tackers voor snelle en nauwkeurige bevestiging van materialen zoals folie, stoffering, hout en plaatmaterialen in de bouw, meubelmakerij en hobby.

146,97incl. BTW
121,46excl. BTW
| Diameter: | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte: | 40mm |
| Basismateriaal: | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht: | Glad |
| Verpakkingsinhoud: | 5.000st. |
| Diameter | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte | 40mm |
| Basismateriaal | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht | Glad |
| Verpakkingsinhoud | 5.000st. |
| EAN code | 2000000124155 |