Kitpro nieten 90-serie 30mm RVS 5000 stuks
108,67incl. BTW
89,81excl. BTW
108,67incl. BTW
89,81excl. BTW
Kitpro nieten zijn hoogwaardige, professionele nietjes van het merk Kitpro (een merk van Basso) die worden gebruikt in tackers voor snelle en nauwkeurige bevestiging van materialen zoals folie, stoffering, hout en plaatmaterialen in de bouw, meubelmakerij en hobby.

108,67incl. BTW
89,81excl. BTW
| Diameter: | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte: | 30mm |
| Basismateriaal: | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht: | Glad |
| Verpakkingsinhoud: | 5.000st. |
| Diameter | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte | 30mm |
| Basismateriaal | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht | Glad |
| Verpakkingsinhoud | 5.000st. |
| EAN code | 5420001903912 |