Kitpro nieten 90-serie 20mm gegalvaniseerd 5000 stuks
16,04incl. BTW
13,26excl. BTW
16,04incl. BTW
13,26excl. BTW
Kitpro nieten zijn hoogwaardige, professionele nietjes van het merk Kitpro (een merk van Basso) die worden gebruikt in tackers voor snelle en nauwkeurige bevestiging van materialen zoals folie, stoffering, hout en plaatmaterialen in de bouw, meubelmakerij en hobby.

16,04incl. BTW
13,26excl. BTW
| Diameter: | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte: | 20mm |
| Basismateriaal: | Gegalvaniseerd staal |
| Uitvoering schacht: | Glad |
| Verpakkingsinhoud: | 5.000st. |
| Diameter | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte | 20mm |
| Basismateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Uitvoering schacht | Glad |
| Verpakkingsinhoud | 5.000st. |
| EAN code | 5420001901055 |