Kitpro nieten 90-serie 16mm aluminium 5000 stuks
52,01incl. BTW
42,98excl. BTW
52,01incl. BTW
42,98excl. BTW
Kitpro nieten zijn hoogwaardige, professionele nietjes van het merk Kitpro (een merk van Basso) die worden gebruikt in tackers voor snelle en nauwkeurige bevestiging van materialen zoals folie, stoffering, hout en plaatmaterialen in de bouw, meubelmakerij en hobby.

52,01incl. BTW
42,98excl. BTW
| Diameter: | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte: | 16mm |
| Basismateriaal: | Aluminium |
| Uitvoering schacht: | Glad |
| Verpakkingsinhoud: | 5.000st. |
| Diameter | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte | 16mm |
| Basismateriaal | Aluminium |
| Uitvoering schacht | Glad |
| Verpakkingsinhoud | 5.000st. |
| EAN code | 5420001909648 |