Kitpro nieten 90-serie 12mm RVS 10.000 stuks
142,48incl. BTW
117,75excl. BTW
142,48incl. BTW
117,75excl. BTW
Kitpro nieten zijn hoogwaardige, professionele nietjes van het merk Kitpro (een merk van Basso) die worden gebruikt in tackers voor snelle en nauwkeurige bevestiging van materialen zoals folie, stoffering, hout en plaatmaterialen in de bouw, meubelmakerij en hobby.

142,48incl. BTW
117,75excl. BTW
| Diameter: | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte: | 12mm |
| Basismateriaal: | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht: | Glad |
| Verpakkingsinhoud: | 10.000st. |
| Diameter | 1,0X1,2mm |
|---|---|
| Rugbreedte | 5,75mm |
| Lengte | 12mm |
| Basismateriaal | Roestvrij staal |
| Uitvoering schacht | Glad |
| Verpakkingsinhoud | 10.000st. |
| EAN code | 5420001904735 |